22.000+ Kitap Cebinizde

Hayalleriniz harekete geçsin ..

Zaman, hayatın her evresinde önemli bir paya sahiptir. Telafisi olmayan, insana eksi ve artılarını kazandıran ‘zaman’ kavramına hangi alışkanlıkları sığdırıyoruz?

Çocukluğumuza baktığımızda eskiden saklambaç, dokuztaş, kutu kutu pense gibi iletişimi daha kuvvetli kılan oyunlar oynanırdı. Sabahları anne babalarımız gazete alır okurlardı. Akşamları ise bireyleri ortak noktada birleştiren diziler ve programlar izlenirdi. Şimdi ise ilerleyen teknoloji, çocukları dijital, sanal haliyle yapay ortamlara kilitleyerek tabiri caizse esiri konumuna getirdi. Günümüz çocukları ve gençleri hatta artık yetişkinleri, kitaptan, iletişimden ve sosyallikten hayli uzaklaştı. Bu zaman hırsızı internet çağında, çocuklarımıza yetişemediğimiz yenilikleri sunmaya çalışıyoruz. Önlenemeyen bu teknoloji bağımlılığına faydalı bir açıdan bakmayı ve onların karşısına, kitap sıcaklığıyla ve onları alışkanlıklarından izole etmeden çıkmayı hedefliyoruz.

Çocuklarımızın okuyarak daha bilinçli birer birey olma yolunda onlara eşlik edecek olan QR KÜTÜPHANE, öğrencilerimizin hem okuyup hem de ödüller kazanabileceği; veli ile öğretmenlerin de günlük/haftalık/aylık ve dönemlik olmak üzere denetimlerini yapabileceği ve okuma performansı analizlerini görebileceği bir platformdur.

Android ve İOS üzerinden QR KÜTÜPHANE uygulamasını indirip duvarlarınıza uygulayacağınız binlerce görseli taratabilir, okumaya başlayabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve yerinde sunum için lütfen iletişime geçiniz.

Close
Go top