2014 yılında heyecan dolu, genç, dinamik ve işine âşık bir eğitim teknolojileri firması olarak mutfağa girdik. Taze pişmiş enerjimiz, 2010 yılından beri sektörde demlenmiş tecrübemizle 75 il de 650 okul ile kurumlarımızı lezzetlendirdik. Nasıl ki kurumlarınızda her öğrenci sizin için özel ise sizler de bizim için özelsiniz. Amacımız her kuruma özel, ihtiyaca yönelik bir menü hazırlamak ve uygulanması noktasında gerekli desteği sunmaktır. Gelişen eğitim teknolojilerinde daha bilinçli bir kullanım ve maksimum fayda için CIES3D’ nin 3 adımda çalışma modeli ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Adım 1 : Kurum ziyareti, tanışma ve ihtiyaçların belirlenmesi

Müsait bir zaman diliminde kurumunuza gelerek okulun hedeflerini anlayıp ihtiyaçlarına yönelik neler yapabileceğimizi, karşılıklı sohbet eşliğinde belirliyoruz.

Adım 2:  İzlenecek yöntem ve stratejilerin belirlenmesi

Belirlenen ihtiyaçlar doğrultusunda bütçe ve teknolojik imkanlar dahilinde izlenecek yöntem ve planlama hakkında son görüşmeyi yapıyoruz.

Adım 3: Uygulama ve takip

Fark yaratan eğitim çözümlerimizin kurumunuza uygulanması, hizmet içi eğitim ve yıl içerisindeki 7/24 saat teknik desteğimiz ile projemizi hayata geçiriyoruz.

 

REFERANSLARIMIZI GÖRÜN

Close
Go top